Aile Şirketi Hizmetleri

Aile işletmeleri, girişimci ve yenilikçi ruhuyla tanınan Türkiye ekonomisinin gelişiminde kilit bir aktördür. Görüş Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlikte aile işletmelerinin ve işletmelerin nesiller boyunca büyümekte ve gelişmesine yardımcı olarak ve potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmelerine sağlamaktayız. Bu konudaki uzman ekibimizin, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren aile şirketlerine danışmanlık hizmeti vermek konusundaki tecrübesi uzun yıllara dayanmaktadır.

Aileler aynı olmadığı gibi faaliyet gösterdikleri ticari ortam da aynı değildir. Tecrübelerimiz, aile işletmelerinin sahip olduğu farklı zorlukları ve gereksinimleri anlamamız anlamına gelir, tarafsızlığımız ise organizasyonların ortaya çıkabilecek farklılıkları gidermesine yardımcı olur. İşletmenize özgü özel bir hizmetle hem kısa hem de uzun vadede ailenin ve işin ayrı gereksinimlerini dengeleyen çözümler üretiyoruz.

Hizmetlerimiz:

Vizyon ve hedeflerin geliştirilmesi
Süreç planlaması
Aile servetinin gelişimi ve korunması
Stratejik iş planlaması
Aile şirketi yönetimi
Görüş Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik, bu zenginliği tecrübe ederek ortaya çıktıkça, hedeflerinize ulaşmanız ve karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenizde size, ailenize ve işinize yardımcı olabilir.